fixed assets under construction

Řeší IAS 16 nebo nějaký jiný standard definici a vykazování fixed assets under construction? Dík.

Ne.

IAS 16.22 pouze praví že se mají aplikovat stejné zásady jako u pořízení jiného majetku.

Pouze české standardy tomu věnují nějakou zvláštní pozornost.

Děkuji za rychlou odpověď. Můžete mi prosím ještě poradit jak se nejlépe, nejrychleji, nejlevněji dostat k full verzi standardů? V materiálech dostupných na webu nemám možnost najít např. zmiňované IAS 16.22, vždy jde jen o nějaké výtahy a shrnutí.

Plné aktuální změní není volně dostupné na netu. Je možné si předplatit přístup u IASB (http://eifrs.iasb.org/eifrs/Menu). Cena je cca. 70 liber ale jistě to stojí za to.

Jinak, standardy schválení EU se nachází na jejich serveru (http://ec.europa.eu/internal_market/accounting/ias_en.htm#adopted-commission). Nejsou příliš přehlední ale mají tu výhodu že jsou přeložení do češtiny (i když ne příliš dobře).

Přidat komentář