GAAP.cz   Veřejná školení   Firemní školení
         
Od roku 1994 GAAP.cz nabízí služby vztahující se na americké (US GAAP) a mezinárodní (IFRS) účetní standardy.  Tyto služby spadají do třech hlavních kategorií: školení, outsourcing a poradenství.   Pro jednotlivce a menší společnosti jsme připravili veřejná školení, která osloví jak ty, kteří s mezinárodní účetní problematikou teprve začínají, i ty, kteří se jí věnují již řadu let.   Pro větší společnosti a dcery mezinárodních firem připravujeme firemní školení na zakázku, tak aby co nejlépe reagovalo na jejich specifickou situaci a potřeby. 
         
Outsourcing   Poradenské služby
  Reporting
         
Pro menší společnosti a dcery mezinárodních firem zajišťujeme outsourcing mezinárodní účetní agendy.  Tato služba zahrnuje zpracování podkladů, výběr optimálního řešení a konečnou přípravu finančních zpráv či reportů pro mateřskou společnost.    Větším společnostem a dcerám mezinárodních firem pomáháme skloubit požadavky IFRS/US GAAP s interní politikou firem, taktéž i s požadavky vyplývajícími z národní legislativy.   Největším společnostem, a především těm, které zde umístily centra sdílených služeb nabízíme asistenci při tvorbě účetní politiky a optimalizaci interních procesů. 
         
Diskuze   Články a účtové osnovy   Pro registrované uživatele
         
Každý, kdo se zabývá problematikou IFRS či US GAAP, se občas potřebuje s někým poradit či vyměnit si názory.  Proto, jako službu veřejnosti, jsme v roce 2002 založili diskusní skupinu, která se od té doby stala jednou z našich nejnavštěvovanějších stránek.  Tato skupina je rozdělená tématicky na IFRS a US GAAP, a může do ní přispívat kdokoliv, a to bez nutnosti se zaregistrovat.   Články, které se objevují na těchto stránkách, vznikají jako reakce na aktuální dění, otázky či situace.   Proto vždy uvítáme, když nám návštěvníci poskytnou nové náměty buď přímo, nebo účastí na jedné z našich diskusních skupin.   V sekci pro registrované uživatele se objevují jak elektronické verze publikací jako Světové účetnictví či Postupy účtování podle IFRS, tak praktické nástroje jako podrobné účtové osnovy.  Přestože tato sekce není bezplatná, registrační poplatky zde vybírané pomáhají krýt  náklady spojené s provozem těchto stránek.


Google+


Activate flash to enable translator.
Copyright 1998 - 2017 | 11.Dec.2017 | Design: Frkal.com